Zbigniew Romaszewski - Logo Zbigniew Romaszewski
Romaszewski.pl: HOME / Archiwum / Akcja zbierania podpisów poparcia
Akcja zbierania podpisów poparcia

Akcja zbierania podpisów poparcia

2011-08-13

W tym roku senatorowie będą wybierani w okręgach jednomandatowych. Warszawa jest podzielona na 4 okręgi wyborcze do Senatu. Wicemarszałek Romaszewski będzie kandydował w okręgu nr 42 obejmującym Pragę Południe, Pragę Północ, Rembertów, Targówek oraz Wesołą. Podpisy popierające kandydaturę Wicemarszałka mogą składać mieszkańcy tych właśnie dzielnic, czyli Pragi Południe, Pragi Północ, Rembertowa, Targówka oraz Wesołej.

Podpisy poparcia można składać w Biurze Senatora Romaszewskiego przy ul. Targowej 38 (tel. 22 625.24.65) od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30 – 19.00 lub w licznie rozstawionych w Warszawie punktach Prawa i Sprawiedliwości.

Mieszkańcy pozostałych dzielnic mogą poprzeć kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Senatu startujących w pozostałych okręgach wyborczych w Warszawie:

Panią Annę Chodakowską – w okręgu nr 43 w którego skład wchodzą Mokotów, Ursynów, Wawer i Wilanów,

Panią Katarzynę Janinę Łaniewską – Błaszczak – w okręgu nr 44 w którego skład wchodzą Białołęka, Bielany, Śródmieście i Żoliborz,

Pana Krzysztofa Bieleckiego – w okręgu nr 45 w którego skład wchodzą Warszawa: Bemowo, Ochota, Ursus, Włochy i Wola.

Copyright 2011 © Bobartstudio.pl
Autorzy: Pawł Piekarczyk, Szymon Zaleski, Marcin Sadłowski, Adam Bielański
Fot.: Erazm Ciołek, Jarosław M. Goliszewski, Kazimierz Kawulak, Krzysztof Mazur, Paweł Piekarczyk, Tomasz Pisula, Anna Wdowińska