Zbigniew Romaszewski - Logo Zbigniew Romaszewski
Romaszewski.pl: HOME / Publikacje / "Rządy PO w stolicy mogą skończyć sie katastrofą" - dziennik "Fakt", 15 lipca 2008 roku

"Rządy PO w stolicy mogą skończyć sie katastrofą" - dziennik "Fakt", 15 lipca 2008 roku

2008-07-15

Oficjalna strona senatora Zbigniewa Romaszewskiego

 

Rządy PO w stolicy mogą się skończyć katastrofą

Wypowiedź Wicemarszałka Senatu Zbigniewa Romaszewskiego dla dziennika „Fakt” opublikowana 15 lipca 2008 roku

 

Prasa spekuluje, że Hanna Gronkiewicz-Waltz jest w PO na cenzurowanym. Niewątpliwie przyszedł czas, żeby bić na alarm, bo jej rządy w stolicy mogą zakończyć się katastrofą. Choć nie popadałbym w histerię. Z moich obserwacji wynika, że w Warszawie nastąpił rzeczywiście wzrost inwestycji. Z drugiej strony przeraża mnie, że ich ceny wzrosły co najmniej dwukrotnie. Sugerowałoby to istnienie zmowy, co jest na wolnym rynku niedopuszczalne!

Pani prezydent nie do końca sobie z tym radzi. Niestety, wygląda na to, że ulega szantażowi. A przecież nie powinno być żadnych wątpliwości. Dziwi mnie, że w takiej sytuacji nie zaangażowano tańszych wykonawców zagranicznych. Przypomnę, że np. druga linia metra ma być - z wyjątkiem Sydney - najdroższa na świecie!

Jako mieszkaniec mam szereg zastrzeżeń do jakości życia w Warszawie - przede wszystkim związanych z ruchem. Poza tym dramatycznie brakuje miejsc parkingowych. Ciekawe, co ma w tej sprawie do powiedzenia warszawiakom stołeczny poseł Donald Tusk?

 

Copyright 2011 © Bobartstudio.pl
Autorzy: Pawł Piekarczyk, Szymon Zaleski, Marcin Sadłowski, Adam Bielański
Fot.: Erazm Ciołek, Jarosław M. Goliszewski, Kazimierz Kawulak, Krzysztof Mazur, Paweł Piekarczyk, Tomasz Pisula, Anna Wdowińska